Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))

4 posters
YazarMesaj
Fafner Sareth
Karanlık Sanatlar Profesörü | Karanlık Prens
Fafner Sareth

Yay Keçi
Ülke&Bölge : İnferno
Lakap : Demon

Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) Empty
MesajKonu: Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))   Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 3:28 pm

Fafner her zaman oldugu gibi yine boş sınıfa girmiş tahtaya birkaç satır kelime yazmış ve masasına oturmuştu.Elinde bu sfer bir gazete yerine roman almış okuyor,bir yandan da sigarasının dumanını çekiyordu.''Evet yetmeler,bugün sizin için pek bir sürprizim yok sayılır.fakat birşeyler öğreneceğiniz kesin.Bu yüzden size bugün karanlık bir alev nasıl oluşturulur onu öğreteceğim ve bununla birlikte oluşturacağınız hafif büyüklükte bir hortum.''bu dizeleri kara tahtaya yazmış ayağını masanın üzerine,sırtını kapının oldugu tarafa dayamış kitabını okumaya devam ediyordu.Bugünkü dersi ise nasıl yapacaklarını ise merak etmeden de geçmiyordu tabi.
Clarissa Rezelput
1.Sınıf Kahraman
1.Sınıf Kahraman
Clarissa Rezelput

Ikizler Sıçan
Ülke&Bölge : Kiev/ Ukrayna
Sevgili : Darrell Primus
Lakap : Soul Stealer

MesajKonu: Geri: Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))   Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:24 pm

Daha öncede olduğu gibi yataktan yeni kalkmıştı ve üstü başı yine dağınıktı fakat bu sefer geç kalmamıştı. Arka sıralardan birinde esnemek ve uyuklamakla meşguldü. Kafasını kaldırıp tahtadaki yazıyı bir kez daha okuduktan sonra suraını sırasına gömdü. Uykusu vardı... ''Hortum ve alev mi? pehh. Daha eğlanceli birşeyler beklerdim.'' diye geçirdi içinden. Kafasını kollarının üzerinden yana çevirdi ve profesör e baktı. Yine aynı pozisyondaydı. Deja-vu. her ders birbiri gibi mi geçicekti acaba gerçekten de. Oturduğu yerde doğruldu. Bağcıklarını düzelltti.
Cynthia Meg Swinh
Barmen&Dansçı
Barmen&Dansçı
Cynthia Meg Swinh

Boğa Domuz
Ülke&Bölge : Fransız-Japon melezi. u.u
Lakap : Frogy-Chan, Usa-Chan.

MesajKonu: Geri: Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))   Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:20 pm

".. Yanii; evet, kötü bir zamanlamaydı ama başka şansım yoktu ki!"

Sona'yla konuşurken bir yandanda karanlık sanat sınıfına doğru ilerliyordu hızlı adımlarla. Heyecanlandığı zamanlarda hep yaptığı gibi ellerini buklelerinin arasında dolaştıyordu. Derin bir nefes alıp geri verdi ve ardından Sona'nın bezmiş surat ifadesine bakıp dil çıkardı. Görüşmedikleri o koca zaman dilimi boyunca Sona'ya anlatacak birçok şey biriktirmişti ama anlaşılan biraz daha ağırdan almalıydı.

Sınıf kapısıyla aralarında birkaç sınıf kalınca düşünceleri derste yoğunlaştı. Ardından üstündeki dar sweat ve dar jeani düşününce yüzüne geniş bir gülümseme yayıldı rahatlamanın etkisiyle. Geçen dersten sonra birkaç ders etek giyme kararı almıştı.

Aniden oluşan bir dürtüyle neşeyle kapıya doğru koştu ve zaten hafif aralık olan kapıya sert bir tekme atarak kapının hızla açılmasına ve duvara gürültülü bir şekilde çarpmasına neden oldu. Çarpma sesini umursamadan içerde en fazla birkaç öğrencinin olduğunu düşündüğünü belli eden rahat bir şekilde
"Selam millet!" diye seslendi. "Nabersi-- eh?" Gözleri yavaşça sınıfın sonlarında oturan kızdan boş sıralara oradanda masasında oturan profesöre kayınca şaşkınlık ve rezil olmanın verdiği karışık bir duyguyla gözlerini kırpıştırdı. Profesörün sınıfta olabileceği ihtimalini hiç düşünmemişti.. Nefes alışverişleri hızlanırken alt dudağını hafifçe ısırdı ve nasıl olupta ilk iki dersin ikisindede özür dileyecek birşeyler yapabilecek bir yeteneğe sahip olduğunu düşündü. Bakışlarını yere sabitlemiş halde kısa bir süre durdu ve ardından "Imm.. Yine özür dilerim. Ama söz; bu, bu dersteki son saçmalığım!" Hayatındaki saçmalıklar bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçince "En azından bir süre için.." diye ekledi cılız bir sesle.
Daniel James Angel
2.Sınıf Kahraman
2.Sınıf Kahraman
Daniel James Angel

Başak Horoz
Ülke&Bölge : Heaven
Lakap : Judgmental , The Judge , Justice , Decide , Punitive , Testing , purifying , Holy Light , Free wings , Holy Wings

MesajKonu: Geri: Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))   Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) EmptySalı Ağus. 31, 2010 4:16 pm

Kalabalık koridorda hızlı adımlarla ilerliyordu. Arada sırada çarpan insanlar olsada umarsamadan sınıfa doğru hızla ilerlemeye devam etti. İçinde hissettiği ateş terlemesine neden oluyordu. "Bu gün o profesöre karşı kaybetmiyeceğim!." diye bağırmıştı azim dolu bir sesle.İstemsiz olarak çıkan narası, bütün koridorda yankılandı bir süre. Ardından yavaşça kayboldu arkasında sadece çekilen dikkatleri bırakarak" Kendisine fazla güveniyordu aslında. Gerekenden daha fazla. Sınıfın kapısına geldiğinde sınıftan içeri ilk adımını atarak durdu.Profesöre doğru yönelirken gözlerinden istemsiz olarak ışık tütüyordu. Fazla geçmeden sinir bozucu rahat haline büründü. Yüzünde aşalıyan bir gülümseme vardı. "Baksen şu işe. Seni bir gün daha bu akademide tutmalarını beklemiyordum. Aslında buraya gelirken yeni profesörle tanışmayı umuyordum. Hayal kırıklığına uğradım doğrusu." elini ağzına götürerek uzunca esnedi. Sağ gözünden bir damla yaş sarkıyordu. "Neyse...Umarım dersiniz sıkıntıdan uyumama neden olmaz." yavaşça sırasına doğru ilerledi. Yerine oturduğunda ayaklarını masanın üzerine koyarak uyuklamaya başladı. İçinde yanan alev profesöre yaklaştıkça dahada artmıştı o anda. Yalan! Söylediğim her şey sadece birer yalan! Buraya seni görmek için geldim profesör! Seninle duello yapmak için. Ve seni yenebilmek için!" sözlerinin ardından içinde yanan ateş bastırılmıştı. Gözlerini hafifçe aralayarak tavana doğru bakmaya başladı. İçi artık tamamen farklı bir duyguyla dolmuştu. Bakışları daha anlamlı ve kararlı bir hale dönüşürken içinde ki ses yavaşça fısıldadı. "O profesörü yenmek zorundayım. Buna mecburum. Güçlenmek istiyorum! İnsanları korumak istiyorum!Ve babama layik olabilmek! Belki o zaman onu tekrar görebilirim.Karşıma çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmeliyim! Şuanki halimle bunu yapmam imkansız. Bunca zamanda çok yol kat ederek güçlendim.Fakat yeterli değil."içinde ki ses konuşması boyunca inişli çıkışlı bir hal almıştı. Bir göz yaşı damlasının yere düştüğünde çıkardığı sesle duraksadı. Kafasını yavaşça yere doğru eyerek yerdeki ıslaklığa baktı. Bir süre baktıktan sonra kaşlarını çatarak elini yanağına götürdü. Islaktı... Kafasını tekrar yukarı kaldırarak gözlerini tavana dikti. Yüzünde büyük bir gülümseme vardı. "Ağlaya bildiğimi bilmiyordum. Sanırım hâlâ içimde bir yerde temiz kalmış duygulara sayibim. Bunu şimdi fark ediyorum." gerçektende içinde hâlâ temiz kalmış duygular olduğunu o anda fark etmişti. Bu onun için iyi bir şeydi. Artık uğrunda yaşayabilecek duyguları vardı çünkü. O anda bir sonraki karşılaşmanın farklı olduğunu hissederek titredi bütün hücreleri.
Fafner Sareth
Fafner Sareth

Yay Keçi
Ülke&Bölge : İnferno
Lakap : Demon

MesajKonu: Geri: Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))   Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak)) EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 7:17 pm

ilk önce sadece ''Hoşgeldiniz.''demekle yetinmişti.Hemen dersin ayrıntılarına geçmek istiyordu.Fakat dersin gerektirdiği gibi bir hortum yapabilmek için açık bir alan gerektiği için,herkesin kollarından tutmuş dışarıya,bahçeye çıkartmışstı.Kendilerini aniden bahçede bulan iki öğrenciden sonra sınıfa tekrar dönüp daniel'i kollarından kavradı.Kulağına hafifce fısıldadı''Bugün seninle çok uğraşmak istemiyorum.güçlenmek istediğini biliyorum fakat bu dersi dinlemen ve uygulaman gerekli geçen dersi de kaçırdın,bir aksilik daha sakın çıkartma.''demiş ve bahçeye hafif gülen ifadei ile gelmiştiler.Üç öğrenciyi karşılarına alıp önce ne yapacaklarını sözlü bir biçimde anlatmak yerine göstererek anlatmayı seçmişti.Elinde oluşturduğu alev ilk önce ufak ve zararsız görünüyordu,gözlerini hafiften çatmıştı gökyüzüne bakarak.bulutlar toplanmış ve hafiften esmeye başlamıştıki,elindeki alevi büyütmüştü.Gitgide 3 insan boyuna kadar ulaşmıştı.Karşıda duran büyükçe bir kayaya doğru göz ucu ile baktı.Daha sonra büyüyen kara alev rüzgarla hafiften dans etmeye başlamıştı ki elleri ile yaptığı haraketler oluşan rüzgarı ateşin boyu kadar bir kortuma dönüştürmüştü.Şuan haraket etmeyen hortumu kontrol ediyordu.Kara alev ile birleşmiş hortum onun kontrolünde zararsız görünsede kayaya fırlattıktan sonra herşey değişmişti.Kayaya fırlattıktan sonra çok gürültülü bir patlama olmuştu ve yinede kayanın üstünde duran alevler hala yanmaya devam ediyordu.''Evet sizler bunun aynısını yapacaksınız bunun için tüm gücünüzü bir elinizde yogunlaştırmanızı istiyorum,alevin karanlık olması için içinizdeki pisliği göz önüne çıkartın.Daniel ayrıca sen bunu normal olarak yapacaksın,diğerleri gibi olmadığını biliyorum bu yüzden normal alevle de yapsan aynı sonuç alacağının farkında olmalısın şimdi başlayın.Geçen derste olduğu gibi yapamadan gitmek yok.''demiş ve aniden ortadan kaybolmuştu.Bir ağacın dalında uzaktan da olsa güçlü görüşü sayesinde onları izlemeye koyulmuştu.

Karanlık Sanatlar 2.ders((tüm sınıflar ortak))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık sanat 1.Ders((tüm sınıflar ortak))
» Tüm Sınıflar Ortak Ders
» Tüm Sınıflar Ortak 3. Ders
» 1. 2. Sınıflar Ortak Ders
» Tüm sınıflar ortak ders